Korepetycje

Udzielam korepetycji z chemii zarówno stacjonarnie we Wrocławiu w siedzibie mojej szkoły jak i on-line.

Moich lekcji udzielam zarówno uczniom indywidualnie jak i w grupach od 2-15 osób.

W pierwszej kolejności staram się rozpoznać u ucznia poziom jego wiedzy oraz sposób, który najlepiej pozwoli przyswoić mu wiedzę. Prowadząc zajęcia w grupach zawsze dbam o to by każdy z uczniów zrozumiał zagadnienie i by nie miał zaległości.

Choć w pracy i nauce przydaje się samodyscyplina to ja staram się zachęcać ucznia do systematycznej nauki także po skończonych zajęciach. Proponuję wówczas zadania, które pozwolą utrwalić wiedzę zdobytą podczas korepetycji. Mam wówczas pewność, że uczeń zrozumiał zajęcia i że nie będzie miał problemu z rozwiązaniem podobnych w przyszłości.

Dla mnie ważne jest aby każdy z moich uczniów osiągał zamierzone cele w postaci zdanej matury czy sprawdzianu możliwie najlepiej. Zależy mi na każdej osobie bez względu na przyczynę dla której zechciała się ze mną spotkać i oczekiwaną pomoc.

Choć pomagam w nauce chemii na różnych poziomach nauczenia to jednak w przeważającej części moimi uczniami są osoby, które przygotowuję do matury. Są wśród nich osoby, które chcą dostać się na medycynę czy też inne kierunki na których wymagane jest zdanie chemii na maturze. Dla maturzystów, w szczególności tych, którzy marzą o dostaniu się na studia medyczne od wielu lat przygotowuję dodatkowe zestawy zadań, które utrwalają zdobytą wiedzę. Co pewien czas robimy zajęcia sprawdzające czy aby na pewno zdobyta wcześniej wiedza się nie ulotniła:)

Korepetycje stacjonarne:

Zajęcia odbywają się w mojej szkole we Wrocławiu. Przygotowałam dla moich uczniów wygodne, ciche i przyjazne miejsce do spokojnej nauki. Podczas lekcji robimy sobie krótkie przerwy by napić się ulubionego napoju czy poczęstować słodkością.

Zajęcia online:

Lekcje online to wygodny, interesujący i bezpieczny sposób prowadzenia lekcji. Uczeń może w swoich domowych warunkach zdobywać wiedzę i rozwiązywać ze mną zadania w czasie rzeczywistym.