Opinie

CO MOI UCZNIOWIE MÓWIĄ O MNIE

Przez 15 lat pomogłam zrozumieć i podwyższyć poziom wiedzy z chemii dużej liczbie uczniów. Zależy mi na tym by każdy uczeń pojął zagadnienia z chemii i był zadowolony z czasu spędzonego ze mną.

https://www.e-korepetycje.net/katarzyna8821#opinie

ANNA: Gorąco polecam Panią Katarzynę pełen profesjonalizm, merytoryczna, kompetentna, szczegółowa wiedza.
Bardzo miła i sympatyczna atmosfera podczas prowadzonych zajęć. Pani Katarzyna jest bardzo cierpliwym nauczycielem potrafi dostosować się do najbardziej „wątpliwych” przypadków ucznia, polecam każdemu.

Tomasz: Dziękuję Pani doktor bo dzięki niej dostałem się na medycynę. Trafiłem do Pani doktor po źle napisanej maturze z chemii. Dzięki korepetycjom poprawiłem wynik z matury z chemii i dzisiaj studiuję wymarzoną medycynę:) Życzę powodzenia wszystkim maturzystom oraz gorąco im polecam Panią Kasię!

Grzegorz: Pani Kasia pomaga mi w bieżącym przygotowywaniu się do lekcji oraz do matury. Jest świetna. Bardzo jasno i przejrzyście tłumaczy. Przerabiamy zadania maturalne oraz inne. Jestem bardzo zadowolony. Polecam innym!

Klaudia: Polecam serdecznie korepetycje u Pani Kasi. Wszystko było rzeczowo i w sposób zrozumiały wytłumaczone. Dostałam się na medycynę m. in. dzięki świetnie zdanej maturze z chemii w czym pomogła mi Pani Kasia przygotowując mnie do niej. Dziękuję i polecam

Ewa: Moja córka przygotowuje się u Pani doktor do matury z chemii, którą poprawia. Mam porównanie z korepetycjami sprzed roku, bo córka wówczas również na nie uczęszczała. Pani doktor to zupełnie inna liga. Zawsze przygotowana, zadania, z którymi córka przychodzi to nigdy nie jest żaden problem. Poza tym Pani doktor sama ma zestawy zadań z którymi pracuje. Córka jest zachwycona. Poza tym Pani Katarzyna świetnie motywuje. Zajęcia są prowadzone w bardzo sympatycznej i motywującej atmosferze. Polecam! Dziękuję Pani Doktor za Pani zaangażowanie w korepetycje córki!